Dub classic dřevěná podlaha dvouvrstvá

Dub classic dřevěná podlaha dvouvrstvá

Dřevěná podlaha dvouvrstvá Dub classic se vyznačuje přirozeným výskytem malých tmelených suků, které dodávají podlaze přirozený vzhled dřeva.

 

Více detailů


1 198Kč vč. DPH

-Dřevěné podlahy s dvouvrstvou konstrukcí jsou ideální alternativou k masivním dřevěným podlahám a podlahám s třívrstvou konstrukcí. Tyto podlahy jsou ve světě velmi oblíbené pro své vlastnosti a v poslední době získávají své zákazníky i u nás.

Předností dvouvrstvých podlah je jejich konstrukce složená z nášlapné vrstvy z ušlechtilého dřeva a spodní protitahové vrstvy z kvalitní přeližky

 Taková skladba slibuje perfektní rozměrovou stabilitu podlahy při zachování dostatečně silné nášlapné vrstvy z kvalitního materiálu a velmi nízkou kročejovou hlučnost oproti plovoucím podlahám.

-Jsou vhodné do prostor, kde vyžadujete perfektní, stabilní a bezproblémovou podlahu s velmi nízkým rizikem tvorby nežádoucích spár, ale zároveň kvalitní dřevěnou a bytelnou podlahu, která je pevně spojená s podkladem. 

 

-Tyto podlahy jsou zároveň nejlepším řešením pro podlahové topení. Je možné je vyrábět v dlouhých a širokých formátech při zachování nízké stavební výšky, aniž by se "kroutily", a zajistit tak nízký tepelný odpor (vrstvené parkety o tloušťce 13 mm mají tepelný odpor 0,065–0,09 m2 K/W - dle použité dřeviny v nášlapné vrstvě a koeficientu jejího tepelného odporu).


-Dvouvrstvé podlahy dodáváme zpravidla s povrchovou úpravou (UV lak Bona nebo oxidativní olej Bona Carl´s). Samozřejmě je možné podlahu dodat bez povrchové úpravy pouze pneumaticky předbroušenou.

 

-Na přání je možné dodat parkety se sraženou obvodovou hranou /tzv. mikrofází/, kdy je přiznaná spára mezi jednotlivými parketami. Doporučujeme u větších formátů, kdy vynikne šíře a plocha jednotlivých prken.

 

-Dvouvrstvé podlahy jsou určeny k celoplošnému lepení.

 

-Na přání je možné přizpůsobit ve výrobě výšku parket podle vašich požadavků /použitím silnější překližky /až 16mm/, případně vyšší nášlapné vrstvy ušlechtilého dřeva /6mm/.


-Dodací lhůty těchto podlah jsou zpravidla 2-3 týdny /informujte se prosím telefonicky/


-Alternativně je možné použití k obkladu stěn - velmi působivé a praktické řešení interiéru.


-Varování: Odstín parket se ve skutečnosti může lišit oproti barvám na monitoru, dřevěné parkety vlivem UV záření (slunce) časem mění barvu (zpravidla tmavnou). Doporučujeme osobní návštěvu naší vzorkové prodejny (Vinohradská 12, Praha 2).

 

-Uvedené ceny jsou včetně standardní povrchové úpravy (6 vrstev matného laku Bona, tvrzeno UV zářením). 


  • šířka 10/4
  • síla 10/4
  • délka 490

Košík  

(prázdný)